Bestuur

Wie zitten er in het bestuur van Opel Kadett C Club Nederland en hoe kom je met ze in contact? Deze gegevens vind je allemaal hieronder.

——– Bestuur: ———-

FunctieNaamE-Mail
VoorzitterJolanda Van Heldenvoorzitter@opelkadettcclub.nl
PenningmeesterNicole Folkertspenningmeester@opelkadettcclub.nl
SecretarisVacantsecretaris@opelkadettcclub.nl
LedenadministratieRonald Berkhoutledenadministratie@opelkadettcclub.nl
BestuurslidMorris Jacobs morris@opelkadettcclub.nl

———- Overige Rollen: ———-

FunctieNaamE-Mail
WebmasterBas Magrétechniek@opelkadettcclub.nl
WebmasterMorris Jacobstechniek@opelkadettcclub.nl
MeetingcoördinatorHet Bestuurevenementen@opelkadettcclub.nl
RedactieDennis Vergeldtredactie@opelkadettcclub.nl

———- Contact Persoon: ———-

Contact Persoon:Jolanda Van Helden (+31)6-30644335 (tussen 15.00u en 21.00u)

———- Postadres: ———-

Opel Kadett C Club Nederland
Donkstraat 7
5964 AJ Meterik

———- Bankgegevens: ———-

IBAN club-rekening: NL97 RABO 0306 8227 92 ten name van Kadett C Club Nederland.